Treningi umiejętności rodzicielskich i wychowawczych – cykle warsztatowe

1a

Zapisujemy na cykle psychoedukacyjne dla RODZICÓW i OPIEKUNÓW PRZEŻYWAJĄCYCH TRUDNOŚCI. Zaczynamy w pierwszej połowie września 2020.
Koszt: 250 zł od osoby za cykl ośmiu dwuipółgodzinnych cotygodniowych spotkań warsztatowych w siedzibie Fundacji.  Zniżka dla par rodzicielskich. Możliwość płatności w ratach. Szczegóły po rozwinięciu postu.
Zapraszamy!

Prowadzenie mgr Anna Guzek, trenerka komunikacji wg Porozumienia bez Przemocy, arteterapeutka, mama adopcyjna, założycielka i prezeska Fundacji Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze”.

W programie:
– radzenie sobie z trudnymi uczuciami,
– potrzeby dziecka i potrzeby dorosłego,
– budowanie zaufania,
– więź,
– kary, pochwały, zachęty,
–  konflikty,
– wzmacnianie poczucia własnej wartości,
– podstawy porozumienia bez przemocy.

Na koniec cyklu wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa.

Odpłatność 250 zł od osoby za cały cykl.

Możliwość płatności w dwóch ratach po 125 zł. Pierwsza rata przed rozpoczęciem cyklu, druga w połowie.

Zniżka dla pary rodzicielskiej: płatność w takim przypadku 200 zł od osoby (400 zł od pary), możliwa w dwóch ratach (każda rata po 200 zł od pary, czyli po 100 zł od osoby).

Zapisy i wszelkie informacje:
fundacjazielonewzgorze@gmail.com

Wpłata na konto Fundacji (po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym):
55203000451110000002408110
BNP Paribas
tytuł wpłaty – trening dla rodziców
lub gotówką w siedzibie Fundacji.