Treningi umiejętności rodzicielskich i wychowawczych – cykle warsztatowe

1a

Rozpoczynamy cykle psychoedukacyjne dla RODZICÓW i OPIEKUNÓW PRZEŻYWAJĄCYCH TRUDNOŚCI. Koszt: 250 zł od osoby za cykl ośmiu 2,5-godzinnych spotkań warsztatowych w siedzibie Fundacji /7 kolejnych wtorków (I GRUPA) i 8 kolejnych śród (II GRUPA)/. Od 9 i 10 czerwca do 21 i 29 lipca 2020 roku, w godz. 17.00 -19.30. Możliwość płatności w dwóch ratach; zniżka dla pary rodzicielskiej. Zapraszamy!

Prowadzenie mgr Anna Guzek, trenerka komunikacji wg Porozumienia bez Przemocy, arteterapeutka, mama adopcyjna, założycielka i prezeska Fundacji Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze”.

W programie:
– radzenie sobie z trudnymi uczuciami,
– potrzeby dziecka i potrzeby dorosłego,
– respektowanie i chronienie granic,
– budowanie zaufania,
– kary, pochwały, zachęty,
– sposoby rozwiązywania konfliktów,
– wzmacnianie poczucia własnej wartości,
– podstawy porozumienia bez przemocy.

Na koniec cyklu wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa.

Odpłatność 250 zł od osoby za cały cykl.

Możliwość płatności w dwóch ratach po 125 zł. Pierwsza rata przed rozpoczęciem cyklu, druga w połowie.

Zniżka dla pary rodzicielskiej: płatność w takim przypadku 200 zł od osoby (400 zł od pary), możliwa w dwóch ratach (każda rata po 200 zł od pary, czyli po 100 zł od osoby).

Zapisy i wszelkie informacje:
fundacjazielonewzgorze@gmail.com

Wpłata na konto Fundacji (najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem cyklu):
55203000451110000002408110
BNP Paribas
tytuł wpłaty – trening dla rodziców
lub gotówką w siedzibie Fundacji.