RODO

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Fundacja Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze” szanuje prawo każdego użytkownika Internetu do zachowania prywatności i nieujawniania danych osobistych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by chronić bezpieczeństwo danych każdej osoby korzystającej z naszych usług.
W szczególności:
1. Nie zbieramy informacji, które pozwolą na identyfikację naszych użytkowników, chyba że dobrowolnie zdecydowali się oni na udostępnienie ich nam osobiście, poprzez e-mail, telefon, dokonując przelewu bankowego na konto Fundacji lub przez pocztę tradycyjną. Zapewniamy pełną poufność udostępnionych nam danych osobowych. Jeżeli przetwarzanie ich wymaga udziału trzeciej strony (np. banku) korzystamy z najwyższej jakości usług, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo danych.
2. Nie sprzedajemy ani nie wynajmujemy żadnych informacji, które mogą posłużyć do zidentyfikowania danych osobowych.
3. Dane mogą być przekazywane wspierającym nas podwykonawcom, tj. operatorom infrastruktury technicznej oraz usług IT lub obsługi płatniczej. Nie transferujemy danych do państw trzecich.
4. Wszelkie dane dotyczące ruchu na naszych stronach: serwerach z których użytkownicy wchodzą na stronę, czas i data odwiedzin, nawigacja po serwisie są anonimowe i nie łączymy ich z konkretnymi osobami. Dane te wykorzystujemy do poprawy funkcjonalności naszej strony.
5. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze” z siedzibą w Łodzi przy ul. Okólnej 75, identyfikująca się numerami NIP: 7262650056 , REGON: 101435961, KRS: 0000425537.
6. W każdej chwili mają Państwo prawo do:

  • żądania od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych. Aby to zrobić należy skontaktować się z nami pisząc e-maila na adres: fundacjazielonewzgorze@gmail.com (z adresu, którego dotyczy sprawa) lub pocztą tradycyjną na adres administratora danych.
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    —————————————————————————————————
    Fundacja Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze” może zmieniać politykę prywatności, zawsze mając na uwadze bezpieczeństwo i poufność udostępnianych nam danych.
    W takim przypadku informacja o zmianach i ich zakresie zostanie opublikowana na stronie internetowej.