Grupa empatii dla rodziców i opiekunów

12

Otwarta grupa szkoleniowo – wspierająca, adresowana do osób, które ukończyły u nas trening podstawowy.
Dwugodzinne spotkania, raz w miesiącu.

W każdy czwarty PIĄTEK miesiąca.
Zaczynamy 27 września 2024 r.

Koszt: 30 zł za spotkanie od osoby.

Zainteresowanych prosimy o mail lub telefon.

Zapraszamy osoby, które ukończyły u nas trening umiejętności rodzicielskich i wychowawczych lub trening komunikacji (podstawowy).

Grupa empatii dla rodziców i opiekunów (także przyszłych 😉 będzie prowadzona w formule otwartej (można dołączyć na każdym etapie).

Dwugodzinne spotkania, w każdy czwarty PIĄTEK miesiąca, będą odbywać się w Zielonym Wzgórzu, przy Okólnej 75, w Łodzi, w godz. 17.30 – 19.30.

Prowadzenie:
Anna Guzek, trenerka komunikacji wg Porozumienia bez Przemocy, arteterapeutka, mama adopcyjna, założycielka i prezeska Fundacji Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze”.

Będziemy udzielać sobie nawzajem empatii, towarzyszyć w trudnych uczuciach, pomagać sobie nawzajem w dotarciu do stojących za tymi uczuciami prawdziwych potrzeb.

Powtórzymy najważniejsze zagadnienia Porozumienia bez Przemocy, a także będziemy utrwalać i poszerzać nasze umiejętności w tym zakresie.
Będziemy trenować cztery kroki do porozumienia, dialog w konflikcie.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się mailowe lub telefoniczne.

Dojazd >>>

Zapisy i wszelkie informacje:
fundacjazielonewzgorze@gmail.com

Płatność:
Przed spotkaniem, przelewem lub gotówką.

Koszt:
30 zł za pojedyncze spotkanie od osoby.

Wpłata na konto Fundacji
55 2030 0045 1110 0000 0240 8110
BNP Paribas
tytuł wpłaty – Grupa empatii
lub gotówką w siedzibie Fundacji.