Jak sobie radzić ze złością? warsztat dla rodziców i opiekunów

Jak sobie radzić ze złośca zdjęcie przepuszczone przez FB

Zapraszamy do Zielonego Wzgórza, na pierwszy warsztat z tegorocznego cyklu pojedynczych warsztatów dla rodziców i opiekunów. Data warsztatu zostanie ustalona w najbliższym możliwym terminie.
Warsztaty prowadzone są w duchu Porozumienia bez Przemocy według Marshalla Rosenberga.
Na najbliższym warsztacie przyjrzymy się ZŁOŚCI przez pryzmat teorii poliwagalnej Stephena Porgesa.

Złość jest uczuciem, które każdy z nas zna.
Jednak… czy na pewno?
Czy wiesz co się kryje za złością, czemu ona służy?
I co to właściwie znaczy radzić sobie z tak trudnym i przykrym uczuciem?
Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas pierwszego warsztatu z tegorocznego cyklu pojedynczych warsztatów dla rodziców i opiekunów.

Uczuciu ZŁOŚCI będziemy się przyglądać przez pryzmat  teorii poliwagalnej Stephena Porgesa.
Dzięki niej będzie nam łatwiej zrozumieć co się dzieje w ciele człowieka gdy to trudne uczucie pojawia się i według jakich scenariuszy może potoczyć się dalsza indywidualna historia złości.

Prowadzące:
• mgr Anna Guzek trenerka komunikacji wg porozumienia bez przemocy, arteterapeutka,
• mgr Dorota Rałowiec-Woźniak pedagog, arteterapeutka, absolwentka szkolenia z rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów.

Czas trwania:
4 godziny dydaktyczne

Cena:
60 zł od osoby
lub 50 zł od osoby – dla tych którzy uczestniczyli już w jakichś działaniach Fundacji.

W cenie kawa/herbata.

Na koniec warsztatu wystawiamy zaświadczenia.

Wpłaty:
na konto Fundacji (tytuł przelewu złość):
BNP Paribas, 55 2030 0045 1110 0000 0240 8110
lub gotówką w siedzibie Fundacji.

Informacje i zapisy:
515 270 502,
fundacjazielonewzgorze@gmail.com

Jeden komentarz nt. „Jak sobie radzić ze złością? warsztat dla rodziców i opiekunów

1. Pingback: sildenafil online