Covid19 – zasady

Ważne informacje:

W związku z pandemią nasza organizacja stosuje się do następujących zasad:

1. W zajęciach nie mogą uczestniczyć osoby chorujące na infekcję lub z następującymi objawami: katar, kaszel, podwyższona temperatura – z jakiejkolwiek występowałyby one przyczyny.
  2. Zajęcia odbywają się w mniejszych grupach, tak by możliwe było zachowanie większych odległości miedzy uczestnikami.
  3. Uczestnicy pilnują odległości w sytuacjach przerw (palenie papierosów, udawanie się do toalety – tak by nie tworzyła się kolejka na holu).
  4. Witamy się na odległość (nie podajemy sobie rąk).
  5. Zaraz po wejściu obowiązuje dezynfekcja rąk udostępnionym przez Fundację środkiem.
  6. Nie jest możliwe przychodzenie z dziećmi, które wymagałyby opieki  wolontariuszy.
  7. Prosimy o przynoszenie własnych napojów i własnych naczyń (chyba że w przypadku konkretnych szkoleń zostanie to ustalone inaczej).
  8. Kwestię noszenia przez cały czas zajęć maseczki pozostawiamy do decyzji danego uczestnika.  W przypadku niemożności zachowania odpowiedniej odległości (np ćwiczenia w parze) zalecamy założenie maseczki.