DOBRE RELACJE – Warsztaty kompetencji dla rodziców i opiekunów

DSC_0989

26 lutego 2022 r. o godz 10:00 zaczynamy cykl sześciu cotygodniowych spotkań (po 2 godz. i 15 min) dla osób, chcących trenować umiejętności rodzicielskie i wychowawcze. Zajęcia oparte o Porozumienie bez Przemocy (NVC).
Soboty od 10:00 do 12:15, Zielone Wzgórze, Okólna 75, Łódź.
Koszt: 210 zł. za cały cykl od osoby (dla uczestników poprzednich działań zniżka: 190 zł).

Cykl adresowany jest zarówno do osób, które miały już do czynienie z Porozumieniem bez Przemocy
jak i tych, które chcą się dopiero zapoznać z tym podejściem. Będzie trochę teorii i dużo ćwiczeń.

Prowadzenie:
mgr Anna Guzek, trenerka komunikacji wg Porozumienia bez Przemocy, arteterapeutka, mama adopcyjna, założycielka i prezeska Fundacji Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze”.

W programie:

1. Powtórzenie: na czym polega Porozumienie bez Przemocy (4 kroki do kontaktu,
    empatia dla samego siebie, empatia dla drugiego).
  2. Przemoc jako blokada samodzielności.
  3. Wzmacnianie poczucia własnej wartości.
  4. Wychowanie do szczęścia i wolności.

Na koniec cyklu wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa.

>>Dojazd >>>

Zajęcia odbywają się przez 6 kolejnych sobót, czyli cały cykl trwa 5 tygodni i obejmuje 18 godzin szkoleniowych.
Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu trwania cyklu o 1 tydzień z przyczyn losowych (przełożenie pojedynczego spotkania).

Zapisy i wszelkie informacje:
fundacjazielonewzgorze@gmail.com

Płatność:
przelewem lub gotówką, najpóźniej w dniu pierwszych zajęć.
Koszt: 210 zł za cykl od osoby (lub 190 gdy ktoś ukończył juz u nas jakis cykl).
Wpłata zaliczki w wysokości połowy kwoty gwarantuje miejsce jeśli zbierze się grupa.

Wpłata na konto Fundacji PRZED ROZPOCZĘCIEM ZAJĘĆ (po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym):
55 2030 0045 1110 0000 0240 8110
BNP Paribas
tytuł wpłaty – warsztaty Dobre Relacje

lub gotówką w siedzibie Fundacji.

Istnieje możliwość wystawienia faktury.