Zapraszamy na spotkanie „NAJWAŻNIEJSZE RELACJE W ŻYCIU”.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się  w sobotę, 30 marca 2019 r.
w godz. 11:00 – 14.00 w Poleskim Ośrodku Sztuki, filia Karolew, ul. Bratysławska 6a.

Poznacie Państwo pracowników i wolontariuszy fundacji oraz metody, którymi posługują się w swojej pracy terapeutycznej. Są to np. arteterapia, dogoterapia, różnorodne warsztaty wzmacniające więź
oraz zajęcia twórczo-rozwojowe dla rodzin.

Na spotkaniu zaprosimy Państwa do refleksji i rozmowy o jednej z najważniejszych sfer w życiu człowieka: o więziach rodzinnych, bliskich relacjach, o rodzicielstwie, także o rodzicielstwie zranionym – w kryzysie więzi. Opowiemy o rozdzielonych rodzinach, o dzieciach w pieczy zastępczej,
o trudnych, ale możliwych POWROTACH.

Na spotkaniu dostępne będą materiały edukacyjno-informacyjne.

po takich doświadczeniach.

Pracownicy Fundacji opowiedzą o aktualnie realizowanym projekcie „Więzi odNowa – POWRÓT”.

W spotkaniu weźmie udział Anna Guzek, prezeska i założycielka Fundacji „Zielone Wzgórze”, arteterapeutka, trenerka porozumienia bez przemocy, prywatnie mama adopcyjna.

Kogo zapraszamy? Wszystkich! Bo wszyscy tworzymy więzi, budujemy relacje, zawieramy przyjaźnie.

Wstęp wolny, zapisy/zgłoszenia: nr tel.: 42 687 02 07, 515 270 502.

Materiały do pobrania: Najważniejsze relacje w życiu plakat

Fb: https://www.facebook.com/events/447583559395641/

——————————————————————————————————————–

Spotkanie jest częścią projektu „Więzi odNowa – POWRÓT”, realizowanego w partnerstwie z Uniwersytetem Łódzkim, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.